Firma Bizerba Polska Sp z o o dołącza do grona wystawców na Warsaw Pack 2022

Firma oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu ważenia, etykietowania, komunikacji oraz serwisu spożywczego dla handlu, przemysłu i logistyki. Kluczową wartością w portfolio Bizerba jest “ważenie”.

GLMI-evo System ważąco-etykietujący

  • automatyczne ustawianie parametrów systemu = redukcja nieprawidłowych ustawień przy zmianie produktu
  • brak kleju na etykietach CleanCut® Linerless = rzadsze czyszczenie noża, dłuższe przerwy w konserwacji systemu
  • wymienne części, wsparcie zdalne, e-serwis = szybsze procesy konserwacji i redukcja czasów przestoju

LDI

Dyspenser etykiet LDI20

Automatyczne etykietowanie owoców i warzyw.

Tworzenie do 15 różnych formatów etykiet. Jeden dyspenser etykiet do etykiet o zmiennych wymiarach. Automatyczne dopasowanie aplikatora przy każdej zmianie rolek etykiet. Optyczny czujnik do automatycznego pozycjonowania etykiety oraz dyspensera. Zapisywanie artykułów oraz tworzenie list z ulubionymi artykułami. Komfortowa sprawna obsługa.

A660

Krajalnice przemysłowe Bizerba 2 w 1: Wydajność i elastyczność. Redukcja nieekonomicznych nadwyżek produktu o 15% dzięki precyzyjnemu krojeniu? Tak właśnie pracują krajalnice Bizerba A560 i A660.

  • Krojenie, ważenie i porcjowanie do masy docelowej > wzrost obrotów i zysków.
  • Szybki proces czyszczenia, demontaż bez użycia narzędzi > maksymalna higiena w miejscu pracy
  • Jedno rozwiązanie do krojenia różnych produktów > redukcja czasu przestoju

KH II 800 Pro

Waga high-end dla wymagających

Waga do nowoczesnego sklepu: ważenie, znakowane towarów, prezentacja kontentu reklamowego na dużych, bezramkowych wyświetlaczach, cross-selling. Praca w trybie samoobsługi i sprzedaży z obsługą. Easy! Łatwa wymiana rolki etykiet, łatwe czyszczenie, funkcja kompensacji przechylenia i prawidłowe wskazanie masy. Możliwość podłączenia szuflady kasowej.

VSP330

Ręczna krajalnica wertykalna

Nowa generacja ręcznych krajalnic wertykalnych do pracy w sieci. Cyfrowe interfejsy, maksymalna higiena i bezpieczeństwo. Alerty SmarterSlicing i połączenie FoodConnect. Licznik plasterków i pakiet Illumination. Waga kontrolna i rozszerzona skala dla supercienkich plasterków. Redukcja kosztów energii o 55% dzięki technologii Emotion®. Pełna przejrzystość danych & więcej czasu na interakcję z klientem.

ICP

Urządzenie wielofunkcyjne do cięcia w paseczki i zmiękczania mięsa także do pracy w trybie ciągłym

Extra usługa zza lady. Maszyna sprawdzona w gastronomii. Przygotowanie mięsa pieczeniowego i smażonego do krótkiego podsmażania, grillowania, marynowania. Czas podsmażania zredukowany do 40%. 3 wkłady do wyboru. Do 1000 nacięć w jednym cyklu pracy.