ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Targi Warsaw Pack 2022 odwiedziło blisko 10 000 gości z kraju i zagranicy. Podczas targów w jednym miejscu spotykają się wszystkie gałęzie branży opakowaniowej. Każdego roku w wydarzeniu biorą udział m.in.: właściciele firm, dyrektorzy zarządzający, menadżerowie, projektanci, przedstawiciele działów marketingu oraz dyrektorzy i specjaliści ds. zakupów. Warto podkreślić, iż goście Targów reprezentują różne branże, m.in.: spożywczą, kosmetyczną, chemiczną, farmaceutyczną, przemysłową czy reklamową. To tysiące Twoich potencjalnych klientów! Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej Warsaw Pack oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas Warsaw Pack przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

Dedykowana zabudowa targowa

Sprawdź ofertę indywidualnej zabudowy targowej, którą oferuje Ptak Warsaw Expo. Skorzystaj ze sprawdzonej oferty zgodnej z najnowszymi trendami w preferencyjnej cenie.

Zobacz więcej

Dodatkowa oferta marketingowa dla wystawców

Sprawdź dodatkową ofertę marketingową dla wystawców, którą oferuje Ptak Warsaw Expo.

Zobacz więcej

Opinie o targach

Jesteśmy drugi raz na targach Warsaw Pack jako firma dostarczamy elementy automatyki i widzimy bardzo duże zainteresowanie osób które przychodzą na targi stricte szukający rozwiązań z zakresu pakowania dzięki czemu są w stanie pokazać rozwiązania dedykowane właśnie pod te rozwiązania. Poznajemy nowych klientów których jest z roku na rok coraz więcej

Na targach Warsaw Pack jesteśmy pierwszy raz natomiast w naszej ocenie targi mocno się rozwijają i idą do przodu. W perspektywie czasu mają szansę stać się jednym z największych targów branży technik pakowania w Polsce

Jesteśmy polskim producentem urządzeń konfekcjonująca i działamy głównie w branży kosmetycznej i chemicznej, dostarczamy linie dozujące, zamykające, etykietujące z każdych targów mamy coraz więcej klientów i liczymy że po tych targach również będziemy mogli pozyskać kolejnych naszych zadowolonych klientów

Dodatkowo wydarzenie jakim jest Warsaw Pack otrzymało Certyfikat UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego . Przyjęcie wydarzenia do UFI poprzedził audyt przeprowadzony podczas III Edycji Targów. Według klasyfikacji UFI jesteśmy na pierwszym miejscu Polskich obiektów targowych . Wyróżnienie to utwierdza naszą pozycję na arenie międzynarodowej.

Parking

Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie dysponuje parkingiem na 15 000 samochodów.

Każdy Wystawca otrzyma, w ramach opłaty rejestracyjnej, jeden karnet parkingowy na całość trwania targów wraz z dniem montażu.

Wykupione karty parkingowe można będzie odebrać w czasie trwania targów w Biurze Organizatora. Aktywacja karty następuje przy wjeździe na teren Targów. Na parkingach przy halach wystawienniczych zabronione jest parkowanie samochodów ciężarowych (powyżej 3,5 t) oraz samochodów osobowych zajmujących więcej niż jedno miejsce parkingowe w trakcie trwania Targów.