Dlaczego warto

Targi Warsaw Pack to wydarzenie cieszące się coraz większym zainteresowaniem. Ogromna powierzchnia i bardzo dobra lokalizacja Centrum Targowo Kongresowego Ptak Warsaw Expo daje bardzo duże możliwości wystawcom.

Podczas trzech dni targowych spotykają się w jednym miejscu wszystkie gałęzie branży opakowaniowej. Prezentowany jest cały ciąg technologiczny na 20 000 m2 usystematyzowany w 9 strefach tematycznych.

Każdego roku w wydarzeniu biorą udział m.in.: właściciele firm, dyrektorzy zarządzający, menadżerowie, projektanci, przedstawiciele działów marketingu oraz dyrektorzy i specjaliści ds. zakupów. Warto podkreślić, iż goście Targów reprezentują różne branże, m.in.: spożywczą, kosmetyczną, chemiczną, farmaceutyczną, przemysłową, czy reklamową. Taka formuła targów jest bardzo dużym udogodnieniem dla zwiedzających jak i wystawców dzięki czemu każdy bez problemu dotrze w strefę którą jest zainteresowany.

Ponadto targi wzbogacamy szerokim i wartościowym programem dodatkowym jakim są konferencje ,szkolenia czy konkursy. Merytorycznie wspierają nas liderzy branży opakowaniowej oraz instytucje i stowarzyszenia branżowe.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji targów Warsaw Pack 2021!

Opinie o targach

Jesteśmy drugi raz na targach Warsaw Pack jako firma dostarczamy elementy automatyki i widzimy bardzo duże zainteresowanie osób które przychodzą na targi stricte szukający rozwiązań z zakresu pakowania dzięki czemu są w stanie pokazać rozwiązania dedykowane właśnie pod te rozwiązania. Poznajemy nowych klientów których jest z roku na rok coraz więcej

Na targach Warsaw Pack jesteśmy pierwszy raz natomiast w naszej ocenie targi mocno się rozwijają i idą do przodu. W perspektywie czasu mają szansę stać się jednym z największych targów branży technik pakowania w Polsce

Jesteśmy polskim producentem urządzeń konfekcjonująca i działamy głównie w branży kosmetycznej i chemicznej, dostarczamy linie dozujące, zamykające, etykietujące z każdych targów mamy coraz więcej klientów i liczymy że po tych targach również będziemy mogli pozyskać kolejnych naszych zadowolonych klientów

Dodatkowo wydarzenie jakim jest Warsaw Pack otrzymało Certyfikat UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego . Przyjęcie wydarzenia do UFI poprzedził audyt przeprowadzony podczas III Edycji Targów. Według klasyfikacji UFI jesteśmy na pierwszym miejscu Polskich obiektów targowych . Wyróżnienie to utwierdza naszą pozycję na arenie międzynarodowej.

Parking

Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie dysponuje parkingiem na 15 000 samochodów.

Każdy Wystawca otrzyma, w ramach opłaty rejestracyjnej, jeden karnet parkingowy na całość trwania targów wraz z dniem montażu.

Wykupione karty parkingowe można będzie odebrać w czasie trwania targów w Biurze Organizatora. Aktywacja karty następuje przy wjeździe na teren Targów. Na parkingach przy halach wystawienniczych zabronione jest parkowanie samochodów ciężarowych (powyżej 3,5 t) oraz samochodów osobowych zajmujących więcej niż jedno miejsce parkingowe w trakcie trwania Targów.