Katalog wystawców 2022

Warsaw Pack

Fenix Systems

B1.14

BOSKY

B1.05

Filmat

B1.15

Ocean Systems

B1.10

Novigo FiLMS

B2.59

HG Robotics

B2.34

Fabryka Systemów Pakujących PABLO PL

B1.11

Ultrapak Jacek Skrzypiec cywilna

B2.60

Polpack

B1.16

Radpak Fabryka Maszyn Pakującychwied

B1.06

FOLPOL

B3.32

Mosca Direct Poland

B1.17

Rezerwacja

B3.44

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Best Jarosław Wróbel

B3.22

VEKAMAF WARSZAWA

B1.07

Greentree Group

B2.84

Premac

B2.14

Sacmi Packaging & Chocolate

B1.21

MFLEX

B1.18

Pid Polska

B3.36

Schoeller Allibert

B3.23

BW Flexible Systems

B1.01

METRO-PLAST PAWEŁ KLIMAS, ANNA ANDRUSZKIEWICZ

B1.22

Kert Michał Kraszewski

B3.54

Drukarnia Wiking Graf Jakubowski i spółka sp.komandytowa

B3.17

Coffee Service

B1.03

Bekuplast S.A

B3.01

LS Tech

B3.09

ABRA PACK Dominik John

B1.20

Camozzi Automation

B1.08

Bizerba Polska

B2.73

Mibox Polska

B1.09

CRAEMER

B2.07

COMACO

B2.74

RAJAPACK

B2.108

TECCON

B2.75

VELTEKO S.R.O.

B2.95

BECPAK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

B2.96

Albertina Machinery s.r.o.

B3.08

Alima-Pack Systemy Pakowania

B1.23

Barem Ambalaj San ve Tic. A.Ş.

B1.24

CABKA Group GmbH

B2.97

Rovema Polska

B2.103

RedSteel

B3.07

VOLTAPACK Piotr Kamiński

B2.37

Ats-Tanner Polska sp. z o.o.

B3.20

TW PLAST

B3.34

Inter-Pack Polonia

B2.62

UV PRINTER

B3.21

FANO

B2.61

Silny & Salamon

B2.85

Bagsik

B2.36

PACK-PRINT

B2.04

ACTI PACK

B2.78

Air Products

B2.70

POLPAK

B2.33

HSM POLSKA

B2.83

DACPOL

B2.50

Pirlo Poland

B2.51

AIRTEC A/S

B3.43

SILTEC

B2.33

W OCZEKIWANIU NA PRZENIESIENIE NOTATEK Trade Mysak Group

B3.30

PK SYSTEM

B2.58

HEISSLUFTTECHNIK FLOCKE

B2.99

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE NORD OST sp. Z O.O.

B2.100

Domowe Sanatorium Zimnoch

B2.46

VISCON GROUP EASTERN EUROPE

B2.31

Empra MARIUSZ KUCHARCZYK

B2.30

Condair Systems

B2.56

Polski Drukarz Sp. z o.o. - "Świat Druku"

B2.76

KNAUF INDUSTRIES POLSKAności

B2.79

Intrex

B2.12

LG Automation

B2.82

Roboplast

B2.32

Chemia Bomar

B2.49

Air Protect System, Politan Sp. z o.o. S.K.A.

B2.55

Riset

B2.71

Elabel Due Magdalena Galikowska

B2.44

Frost cywilna

B3.52

Packservice

B2.24

APACK

B3.53

PLUS DIGITAL

B2.94

ORION

B2.86

Yanko

B2.40

Comef

B2.65

Gest-Pol

B2.54

Labeltec

B2.101

ARTI-BAU SP. Z.O.O

B2.53

CARDBOARD UNION

B2.80

Redhawk

B3.39

Bibby Financial Services

B3.26

Ecopacking Michał Szłapa

B2.68

FASTCOM

B3.40

JETPOL.PL cywilna

B3.25

Color Press

B3.60

1Logistics Żuralski

B2.18

MEIKO CLEAN SOLUTIONS

B2.21

ELPRESS POLAND

B3.49

B. Kołakowski

B2.89

Hurtownia Opakowań Anna Gumowska

B2.42

Jusky S.C. Jasikowski, Juszczak

B2.22

Womat

B2.87

Tremco CPG Poland

B3.13

Oex Cursor

B3.63

P.P.H.U. „KORNEX” KORNELIA MRÓZ

B3.37

Polska Izba Opakowań - Izba gospodarcza

B3.51

TERMOKAP PLASTİK A.Ş.

B3.64

OPTIMUM SÜREÇ TASARIMI VE UYGULAMALARI SAN VE TIC. LTD. S

B2.64

Grupa Kon-Plast

B3.57

ASSECURO

B2.17

DBR77 Robotics

B2.38

Witt Polska

B2.105

Modico Graphics

B3.62

GREKO Bartosz Rudnik NETEKO

B2.39

Ekspert Południe -omandytowa

B3.38

Ozdan Sp J. Oziembło i wspólnicy

B3.27

HANK

B3.24

GÓRPLAST FOLIE sp. z o.o.noś

B3.61

PAW

B2.41

Cutlery Solutions Michał Brzeski

B2.107

Berman Maciej Bednaruk

B2.63

M-IMP

B2.91

IMAGO PRINTER

B2.67

Premar

B3.12

PPHU LA-MAR Tadeusz Lasotano

B2.106

PAMA

B3.04

CENTRUM ZAOPATRZENIA

B3.02

Accurate

B3.58

Alior Bank

B2.10

Legun Trading Company Tomasz Legun (BERGMANN)p

B3.03

RUBIN FINANCE

B2.08

KARYEV TEC SP Z O O

B2.09