Katalog wystawców 2023

Warsaw Pack

HG Robotics

B2.24

Filmat

B2.01

Intrex

B2.02

PPHU MADEJPAK

B3.01

Ocean Systems

B2.03

Greentree Group

C2.01

Pid Polska

B2.54

Ulma Packaging Polska

B2.58

POLPAK

B1.08

Novigo FiLMS

B2.20

Spolex sp. z o.o.

B2.38

Fabryka Systemów Pakujących PABLO PL

B2.07

Rezerwacja

B2.33

AWM-PAK

B2.23

Sacmi Packaging & Chocolate

B3.07

Polska Izba Opakowań

C2.23

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Best Jarosław Wróbel

B1.24

FOLPOL

B1.04

Radpak Fabryka Maszyn Pakującychwied

B2.11

POLPACK

B2.08

Turck

B3.53

METROOPACK

B2.34

PGS Polska Grupa Serwisowano

C2.02

Łukasiewicz - Łódzki Instytut Technologiczny

B3.63

LOGISPAK sp. z o.o.

B1.44

Minebea Intec Poland sp z o.o.i

B1.36

KIPP POLSKA

B3.32

Mosca Direct Poland

B2.14

TREPKO

B1.25

VISCON GROUP EASTERN EUROPE

B2.31

ELPRESS POLAND

B1.14

Logopak East

C2.17

CRAEMER

B3.49

COMACO

B1.31

Coffee Service

B2.37

RAJAPACK

B3.18

MFLEX

B2.16

INFOGRAF

C2.31

Bekuplast S.A

B2.28

Masterpress

C1.10

Schoeller Allibert

B2.52

Mpak

B1.37

HYU ROBOTICS

B3.44

Górplast Grzegorz Górka

B2.62

TRANSACO GROUP

B2.48

ABRA PACK Dominik John

B3.11

Walowsky International Maschinenhandel Kraków -c

B3.27

Ekomex-Pilśniak

B2.55

ELESA + GANTER

B2.12

LS Tech

B2.45

Eko-Tech

B2.50

Digit Pack

B3.34

PACK-PRINT

B2.41

CELLPAK

B2.42

Bizerba Polska

B1.30

TEZAURUS TECHNOLOGIE PAKOWANIA

B1.13

WEINDICH

C3.15

Silny & Salamon

B3.21

TECCON

B1.21

BENOPLAST

B2.53

RedSteel

B3.02

Redhawk

C2.18

BOSKY

B2.32

Mibox Polska

B2.57

iMilani s.r.l.

B2.43

Chiorino

B1.12

POLIGRAFIA KP

B2.27

Varibox

C2.34

Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy Pakfol Marcin Łazarczyk

B2.06

FOOD PACK

B2.39

BECPAK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

B2.44

kablonex

C2.22

GRUPA AZOTY

B3.05

Purus Plastics

B3.28

Cesur Ambalaj Sanayi ve Ticaret

B3.35

IMA S.p.A.

B3.12

Antalis Poland

C3.21

Folplast s.c cywilna

B1.34

RMPAK sp. z o.o.

B2.47

Wrent s.r.o.

B3.19

ZA Ambalaj

C1.18

DUE Consulting

B1.01

KRAM FC

B2.15

SCORPIO

B1.07

NESTRO PPHU

B2.46b

PPHU Sewd Ewa Pietrzak

C2.11a

Yanko

B1.28a

FPS POLSKA

C2.12a

DID Dominik Dziedzic

C3.33a

FANO

B2.21a

Color Press

B3.38

ACTI PACK

B3.06

Rivakork cywilna

C1.16a

Krzysztof Barczyński Estraplast

C1.14a

Domowe Sanatorium Zimnoch

B1.48

Eco Save Group

B1.17

Frost cywilna

C1.08a

TECHPAK

C1.12a

Packservice

B3.51a

Empra MARIUSZ KUCHARCZYK

B3.57a

Condair Systems

C3.09a

Comef

B1.42a

RBECO

B3.13b

TEBA

C2.16b

VELTEKO S.R.O.

B3.59a

Polski Drukarz Sp. z o.o. - "Świat Druku"

B1.58a

BMS- Budowa Maszyn Specjalnych

C3.07a

Manuli Ekobal

B3.47

Fromm Poland

C2.09b

API.PL

C2.19a

DACPOL

B3.22

KNAUF INDUSTRIES POLSKAności

B1.58b

Ats-Tanner Polska sp. z o.o.

B3.31a

Drukarnia Oltom

B1.46

Berg-Hurt K. i M. Kuczkowscy

B3.24a

PIOTR GUT, MARIUSZ MURZYN MERCATO WAP SPÓŁKA CYWILNA cy

C2.13a

Pirlo Poland

B1.42b

BORYSZEW ERG

B1.38b

AIRTEC A/S

B2.46a

IRONPACK

C1.30a

AKONDA

C3.07b

LG Automation

B3.17

Plastmoroz

C2.16a

Tremco CPG Poland

B1.40a

Techno Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Cezary Zio

B2.21b

Interdruk SPÓŁKA AKCYJNA

C2.07b

Inter-Pack Polonia

B1.32b

Elabel Due Magdalena Galikowska

B3.39a

Labeltec

B3.45

Orfix Polska

C2.10a

Beboq Robotics -omandytowa

C1.06b

PK SYSTEM

B3.15

ARTECH Zakłady Artykułów Technicznych

C1.14b

HSM POLSKA

B2.17a

HEISSLUFTTECHNIK FLOCKE

B1.38a

ECOSAC (AP HOLDING SA)

B3.59b

Grupa Kon-Plast

B3.13a

Air Protect System, Politan Sp. z o.o. S.K.A.

B2.30a

Bibus Menos

C2.10b

Denizli Ozstar Makina

C1.22a

ORION

B3.29b

Galeria Konopi

B1.32a

Ecopacking Michał Szłapa

B2.19b

VOLTAPACK Piotr Kamiński

B1.29

ERC Trade

C2.05a

SCHUR STAR SYSTEMS GmbH

B3.41b

Alima-Pack Systemy Pakowania

B1.18

Accurate

C2.08b

Firma Handlowo-usługowa L&B Łukasz Rothe

B3.31b

TURPLAST PRIMO Sp. z o. o.

B1.54a

SILBO

B3.37a

DRUKARNIA PRINT CYCERO SP.KOM.

C2.05b

Kalena Polska

B1.50a

PROMARK

C1.34a

FM Logistic Polska

C2.21b

Deja VU

B3.37b

Hinto Paweł Kotelon

C3.11b

PLAST FARB

C2.21a

Stantech d.o.o.

C3.11a

ALFA PLASTIK a.s.

C3.17a

CLEVRO Robert Klemba PHUP

B1.40b

Apollo Group

C2.15a

Kompol

C2.19b

SIGNODE POLAND

B1.62b

KONGSKILDE INUDSTRIES

B3.29a

Tesa Tape

C2.13b

INTERTRON DOO

B3.61b

KOLOMEJEC d.o.o.

B3.57b

clever solutions

C3.17b

Properpack

C3.09b

Private Manufacturing Company ASTwie

C2.07a

FABTOM

C1.30b

XPACK / VIKING MASEK

B1.54b

EUROPLAST GmbH

C3.29a

EwelPlast

C2.20b

SGS POLSKA

B1.41

Larmont

C2.09a

FL Tecnics

B2.30b

RADO

C2.20a

Arcus

C2.29a

Peak Packaging Poland

C3.33b

UV PRINTER

B1.39

Polypak s.r.o.

B1.52b

Tomeco Pulp Systems

B1.16

FX3 FOBAS

C2.08a

GLOBAL INVEST

B1.56a

JERZY ZATOŃ P.H.U. "JMK"

C2.27a

GUTOM Packagings Poland

B3.08

RZEŹNIK POLSKI

C3.27a

Rembor Capital

B2.17b

Metbud

B3.33a

Ozcagdas Makina

B3.61a

Jurgo Wiktor Godawa

C3.23c

VETROELITE

C2.24c

KDS PRINT

C3.12b

VP POLSKA

C1.28b

MD Labels Sp z o.o. Sp. k.no

C1.01a

PackTube

C3.31a

GREKO Bartosz Rudnik NETEKO

C3.02b

Ozdan Sp J. Oziembło i wspólnicy

C3.22

Kozłowski Krzysztof, Ferenc

C3.19b

PALETTENWERK KOZIK

C3.02a

ROLLFIX

C3.12

Eco-Clean

C2.30c

Z Lift Trans Piotr Zawiła

C3.23d

ENGRAF PRO

C1.22b

EFFO PACK LLC

C2.28a

Bosger

C3.10b

Kartonik

C2.32c

Adanus Plastik

C3.13a

GREKOMP

C2.24d

Orwak

C3.16

Oex Cursor

C1.27

Folgos

C1.09

Anro Firma Poligraficzno-Handlowawie

C1.29

Kenmix Matusewicz Witoldnośc

C2.28b

Drukart cywilna

C1.33

STUDIO "IOTA UNUM", BARBARA STAROSIELEC

C3.18

Label Team Sp.zo.o

C3.08

WZ Eurocopert

C1.05a

Wega - Elektronik Sylwester Wysocki i Wspólnicy

C2.24b

e-pack

C3.06a

Catido

C1.19

Farmmash

C3.06b

Avere

C1.13

COLOP

C3.23b

PGR PACKAGING GROUP RELATION

C1.23

Aiventus

C2.12b

Gekoplast

C2.32b

Patpol

C1.10b

KMS Kavurma

C1.11

ASTAT

C1.21

SDM Group

C1.31

Womat

C2.32a

ULTIME Dominik Winczura

C1.07

Bejoy

C3.23a

Aris Pack

C1.10c

PRINTELA

C1.17b

OFFSET DRUK

C2.24a

PRASVIETA

C3.08b

MIL-TEK

C2.28c

Sem Eco Pak

B1.37b

Keyence International NV/SAn

C1.17

BEIJING KINGWAY INTERNATIONAL EXHIBITION CO.,LTD

B1.37a

Ardekas

B1.37c

PROFIL JOBS

C2.30a

Korkmaz Makina

B3.36a

Ceramic Bottle

C2.33c