Lista Wystawców Warsaw Pack 2020

Artbox Sp.Z O.O.
9Bytes Sp.Z O.O.
AirTac
AirTec A/S
AKPUD Sp.J. A.M.P.Królak
Alfa-Print Sp.Z O.O.
Alior Bank SA
AllBag Sp.Z O.O.
Ameson
AMPERE POLSKA Sp.Z O.O.
ANDRZEJWSKI Automatyzacja i Wyposażenia Produkcji Sp.Z O.O.
Angoservis
Antalis Poland Sp.Z O.O.
AP Custom Adam Paciorek
APACK COPACKING SP. Z.O.O.
ARDEKAS UAB
ATCP Barbara Olech
ATS-Tanner Polska Sp.Z O.O.
AUTOPACK POLAND
AWM-PAK Sp.Z O.O. Sp.K.
B.KOŁAKOWSKI SP.Z O.O.
Bandall
BAYONER Grzegorz Lenc
Beckhoff Automation Sp.Z O.O.
BEIJING HANLIN HANGYU TECHONOLOGY DEVELOPMENT INC.
BEKUPLAST S.A.
BFM GLOBAL LTD (NEW ZEALAND)
BILIFT POLSKA SP.Z O.O.
BIZERBA POLSKA SP.Z O.O.
BMS- BUDOWA MASZYN SPECJALNYCH
BOSKY SP.Z O.O.
BOSPAL | EDDI COMPLEX SP.Z O.O. SP.K.
BOXLIFTER
BPL – MANIPULATORY PRZEMYSŁOWE
BST ELTROMAT INTERNATIONAL
CABKA_IPS
CDM SP.Z O.O.
CIEMME – DESTYLATORY I MYJKI
COFFEE SERVICE SP.Z O.O.
COKON TECHNIKI PAKOWANIA
COMACO S.R.O.
COMEF SP.Z O.O. SP.K.
CONDAIR SYSTEMS SP.Z O.O.
CONDAIR SYSTEMS GmbH
Construzioni Elettroniche Industriali Automatismi C.E.I.A SpA
COX&PLANT
DEKORGLASS DZIAŁDOWO S.A.
DID-PAK
DRUK-SERWIS 24 SP.Z O.O.
DRUKARNIA JASŁO KOSIBA SPÓŁKA JAWNA
EASYSTORAGE
EBS INK-JET SYSTEMS POLAND SP.Z O.O.
ECO SAVE GROUP SP.Z O.O.
ECO-CLEAN TOMASZ MALANOWICZ
ECOR PRODUCT SP.Z O.O.
EHCOLO-PALETYZACJA I PAKOWANIE PRODUKTÓW SYPKICH
ELABEL DUE
ELESA+GANTER POLSKA SP.Z O.O.
EMIPAK SP.Z O.O.
EMPRA PAKOWARKI PRÓŻNIOWE
EPSON EUROPE B.V. ODDZIAŁ W POLSCE
EUROIMPIANTI S.P.A- DIRECTED AND COORDINATED BY SKILLED GROUP S.R.L.
FABRYKA SYSTEMÓW PAKUJĄCYCH PABLO SP.Z O.O.
FACH-PAK SP.Z O.O. SP.K.
FANO SP. Z O.O.
FENIX SYSTEMS SP.Z O.O.
FILMAT GRZEGORZ SIEWIERA
FOLPOL R.BARCZYK J.CYGAN SPÓŁKA JAWNA
FOOD MACHINES SP.Z O.O.
FPS POLSKA SP.Z O.O.
FUTAMARA
GIM SP.Z O.O.
GÓRPLAST GRZEGORZ GÓRKA
GRASO – ZENON
GREENTREE GROUP SP.Z O.O.
GRUPA KON-PLAST SP.Z O.O. SP.K.
HEISSLUFTTECHNIK FLOCKE SP.Z O.O.
HG ROBOTICS
HITEC FILM SP.Z O.O.
HSM POLSKA SP.Z O.O.
HURTOWNIA OPAKOWAŃ ANNA GUMOWSKA
HUTA SZKŁA MALINOWY NOS
INDUS INTEGRATED BULK LOGISTICS BV
INFOTECH CNC
INTREX SP.Z O.O.
ISHIDA EUROPE LIMITED(European Headquarters)
ITA SPÓŁKA Z O.O. SP.K.
JOBFORME SP.Z O.O.
JURGO WIKTOR GODAWA
KDS PRINT SP.Z O.O.
KERT MICHAŁ KRASZEWSKI
KF TECHNOLOGIE BIO OPAKOWANIA
LAVORWASH POLSKA SP. Z O.O.
LEANFLEX POLSKA SP. ZO.O.
LIMITECH A/S
LINDOR
LOGOPAK EAST SP.Z O.O.
MAGDALENA GRUSZCZYŃSKA CCS
MAILING SYSTEM SP.Z O.O.
MARIPAK PACKAGING & INDUSTRIAL EQUIPMENTS INC

MASSIMO POZZI PACKAGING
MASTER-PACK
MASTERPRESS S.A.
MD LABELS JASIŃSKI SP.K.
MEGAPLAST INDIA PVT LTD
MEVEMA PACKAGING SYSTEMS
MILCOM A.S.
MOSCA DIRECT POLAND SP.Z O.O.
MOVITEC WRAPPING SYSTEMS, SL
MOVLINK POLSKA SP.Z O.O.
MPAK FOLIE OPAKOWANIOWE
MS-KARTON
NATUREEF
NESTRO PPHU SP.Z O.O.
NEXELEM
NOMATECH S.R.O.
NORD NAPĘDY SP.Z O.O.
NOVIGO FILMS SP.Z O.O. SP.K.
OCEAN SYSTEMS
OLGINSKAYA MANUFACTURA LTD.
OMNI3D SP.Z O.O.
OPAKOMET S.A.
OPAKOWANIE.PL
OPTI PACK SP.Z O.O.
ORAL ETIKET BASKI AMBALAJ SAN. VE TIC. LTD STI
ORFIX POLSKA SP.Z O.O. SP.K.
P.H.U. “BEST-POL”
P.P.H.PACK TUBE
P.P.H.U. MASCORT KRZYSZTOF MAREK
PACKSERVICE LTD SP.Z O.O.
PDAGROUP
PEAK PACKAGING POLAND SP.Z O.O.
PENNY-GONDEK SP.Z O.O.OLEŚNICA
PHU BEST JAROSŁAW WRÓBEL
PHU MADEJ-PAK S.C.
PIN SP.Z O.O.
PK SYSTEM SP.Z O.O.
PLAST SERVICE PACK SP.Z O.O.
PLAST-FARB SP.Z O.O. SP.K.
PLASTMOROZ SP.Z O.O. SP.K.
PLUS DIGITAL SP.Z O.O.
POLIGRAFIKA
POLPACK SP.Z O.O.
POLPAK LTD.
POLPAK SP.Z O.O.
POLSAD
POLSKA IZBA OPAKOWAŃ
POLSKI DRUKARZ SP.Z O.O.
PPHU POLIMERPRO S.C.
PPHU SEWD EWA PIETRZAK
PROCOBOT
PROFIX SP.Z O.O.
PROMARK PRODUKCJA SP.Z O.O.
PROMARK SERWIS SP.Z O.O.
RADPAK FABRYKA MASZYN PAKUJĄCYCH SP.Z O.O.
RAJA
REACH INTERNATIONAL GROUP SP.Z O.O.
REDSTEEL POLSKA
REWAX
RISET POLSKA
ROLLER
RSC AUTO ID DISTRIBUTION WOJCIECH PAJDA
SACMI PACKAGING &CHOCOLATE SP.Z O.O.
SCHUR STAR SYSTEMS GMBH
SHANGHAI ASIANRAY INDUSTRY DEVELOPMENT CO.LTD
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ-INSTYTUT BIOPOLIMERÓW I WŁÓKIEN CHEMICZNYCH
SIGMA S.A.
SILNY&SALAMON SP.Z O.O.
SOMA – DRUKARKI FLEXO
SPIROFLOW SYSTEMS, INC&SPIROFLOW AUTOMATION SOLUTIONS, INC.
SPOLEX SP.Z O.O.
SSI SCHAFER
STERNAL INTERNATIONAL SP.Z O.O.
SUPERTAPE POLSKA SP.Z O.O.
SYSTEM EDMUND SZYMAŃSKI
ŚWIAT DRUKU
TECHNO PPHU SJ
TECHNOPOL GROUP SP.Z O.O.
TECHNOWAGY LTD.
TECHPAK GROUP SP.Z O.O.
TOPAK DRUK
TREECO S.C
TREPKO S.A
TURCK SP.Z O.O.
UNICOM INTERNATIONAL SP. Z O.O.
UNILOGO ROBOTICS SP. Z O.O.
UNISTA
VIRTUSLAB SP.Z O.O.
VOLTAPACK
VOLUME SOFTWARE / PRINT SOFTWARE SOLUTIONS
WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA
WAPS-KART SP.Z O.O.SP.K.
WEGA ELEKTRONIK SYLWESTER WYSOCKI I WSPÓLNICY SP.J.
WITT POLSKA SP.Z O.O.
WOJCIECH EDER “EDER”
WOJCIECH PRĘGOWSKI URZĄDZENIA TECHNOLOGICZNE PREWA BIS
YANKO SP.Z O.O.
Z.P.H.U. TERRY RYSZARD PLICH
ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ OPAKOMET SP.Z O.O.
ZAKŁAD TECHNIKI PRÓŻNIOWEJ TEPRO S.A.
ZAKŁADY ARTYKUŁÓW TECHNICZNYCH ARTECH SP.Z O.O.