Wypromuj się na targach Warsaw Pack

Drogi Wystawco!
Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią WARSAW PACK!
Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań dowiedzieli się Twoi klienci!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań i sukcesywnie o tym przypominaj!
3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań
4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?)
5. Przygotuj ofertę specjalną na WARSAW PACK i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań
7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na targi WARSAW PACK z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim stoisku podczas Targów WARSAW PACK (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: marketing@warsawexpo.eu)
8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Pobierz bannery

1200×200

Pobierz

800×800

Pobierz

Pobierz logo

Warsaw Pack

Pobierz

Pobierz logo

Ptak Warsaw Expo

Pobierz