Za nami ostatni, trzeci dzień Targów Warsaw Pack. Podczas wydarzenia zostały przeprowadzone wywiady z wyróżnionamy wystawcami.

Międzynarodowe Targi Pakowania i Opakowań cieszyły się ogromnym powodzeniem, przyciągając dużą frekwencję zwiedzających i wystawców. Wystawcy nie tylko prezentowali swoje maszyny do pakowania i innowacyjne rozwiązania, ale także dzielili się swoimi doświadczeniami. To największe wydarzenie branżowe w kraju, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wystawcy byli zadowoleni z ilości osób odwiedzających ich stoiska. Targi były świetną okazją do nawiazania nowych kontaktow z przedstawicielami innych firm oraz nowymi klientami. Stoiska odwiedzane były takze przez stałych klientów, co pozwala na pogłębienie dotychczasowych relacji. Każdego dnia w Studiu Targowym odbywała się Ceremonia Wręczenia Nagród, która były wyrazem uznania za pracę, pomysłowość i innowacje wydrażane przez wystawców. Wywiady Video dodatkowo pozwoliły poznać więcej szczegółów na temat rozwoju firm i oferowanych produktów oraz maszyn.

Video wywiadu udzieliły firmy: Fenix Systems, Pablo PL, Pak-trend oraz Solex. Firmy przedstawiły innowacyjne rozwiązania oraz technologie, które wykorzystywane są w maszynach do pokowania.

W Studiu Targowym odbyła się Ceremonia Wręczenia Medali Targowych.

Medale Targowe otrzymało 14 lauretów. Nagrody zostały wręczone przez Prezesa Krajowej Izby Targowej Pana Dariusza Drąga.

W kategorii INNOWACYJNOŚĆ nagrody otrzymały firmy:

Ima Group, Becpak, Schur Star, Igus, Elpress Poland, Antalis Poland, Sacmi Packaging & Chocolate, Mosca Direct Poland, Spolex, TPG Group.

W kategorii PRODUKT TARGOWY nagroda powędrowła do firmy Karl Knauer Poland, Transaco Group, Pakowarka.pl oraz Novigo Films.