nowa data warsaw Pack

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań - Warsaw Pack będzie miała miejsce w dniach 26-28 kwietnia 2022 w Ptak Warsaw Expo.

Centrum targowo-kongresowe Ptak Warsaw Expo już po raz szósty gościć będzie przedstawicieli wszystkich gałęzi branży opakowaniowej. Targi Warsaw Pack od lat cieszą się sporym uznaniem, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii wystawców, którzy wzięli udział w poprzednich edycjach tego wydarzenia. Wiele komentarzy wskazuje na to, że Targi Techniki Pakowania i Opakowań w Ptak Warsaw Expo z roku na rok rosną w siłę, gromadząc coraz więcej chętnych do udziału w imprezie.

Warsaw Pack to platforma, która gwarantuje dogodne i profesjonalne warunki do nawiązania biznesowej współpracy. Podczas VI edycji targów dedykowane strefy tematyczne ułatwią szybsze dotarcie do konkretnych stoisk, takich jak: Strefa Automatyki i Robotyki, Strefa E-Commerce, Strefa Logistyki i Magazynowania, Strefa Opakowań, Strefa Techniki Pakowania, Strefa Etykiet, Etykietowania i Druku, czy specjalnej strefy – sprzyjającej rozmowom handlowym.

Cały ciąg technologiczny zaprezentowany zostanie na 40 000 m2 powierzchni wystawienniczej. Przybyli na wydarzenie goście będą mogli dokonać kompleksowego przeglądu rynku. Na stoiskach wystawców będzie można poznać nowoczesne maszyny wytwarzające opakowania i maszyny pakujące oraz szeroką gamę etykiet i maszyn etykietujących. Wśród eksponowanych produktów znajdą się także: opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, a także opakowania transportowe i przemysłowe. Wydarzenie wzbogacą konferencje, konkursy oraz specjalna strefa sprzyjająca kontaktom biznesowym.

Nieustanny rozwój targów

Warsaw Pack to w tej chwili rozpoznawalna marka nie tylko w Polsce, ale także Europie. Zainteresowanych udziałem w wydarzeniu przybywa zarówno po stronie wystawców, jak i odwiedzających. Wraz ze wzrostem zainteresowania – rosną oczekiwania względem organizatora. Ptak Warsaw Expo w 2020 postanowiło przeznaczyć na realizację imprezy 40 000 m2 powierzchni wystawienniczej, czyli aż dwa razy więcej niż w poprzednich latach. Stopień dynamiki rozwoju targów idealnie odzwierciadla nie tylko większa przestrzeń, ale także rosnąca z roku na rok liczba odwiedzających. W 2019 roku, w trakcie 3 dni odwiedziło 9 000 gości, podczas gdy ostatnią edycję targów odwiedziło prawie 15 000 osób. Wierzymy, że w tym roku apetyt na targi nie zmalał wśród uczestników i po raz kolejny będziemy mogli pochwalić się rekordową frekwencją.

Doskonała platforma handlowa

W dniach 26-28 kwietnia 2022 na terenie Ptak Warsaw Expo będą miały miejsce dwie imprezy targowe. Obok Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań – Warsaw Pack, w tym samym czasie odbędą się Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych – Food Tech Expo. Wydarzenia zrzeszające branżę opakowań oraz producentów żywności będą niepowtarzalną okazją do poznania szerokiej gamy firm, których oferty i usługi zapewnią różnokierunkowy, a przy tym kompleksowy rozwój przedsiębiorstwa.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

PTAK Warsaw Expo spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Stosujemy ponadstandardowe środki podnoszące poziom bezpieczeństwa sanitarnego. Na wejściu na każde wydarzenie znajdują się kabiny dezynfekujące z możliwością automatycznego pomiaru temperatury, oświadczenia dotyczące stanu zdrowia, rozdajemy bezpłatne maski medyczne, poszerzyliśmy ciągi komunikacyjne, wprowadziliśmy automatyczny licznik wejść i wyjść, a powierzchnie często dotykane dezynfekowane są na bieżąco.

Pomimo okresu pandemii bezpiecznie zrealizowaliśmy targi branżowe pozwalając na wzmocnienie wielu branż, zawarcie kolejnych relacji biznesowych i kontraktacje.