Fenix-Systems_

Fenix Systems wystawcą podczas Warsaw Pack 2021

Podczas VI Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań, które będą miały miejsce w dniach 23-25 listopada 2021 w Ptak Warsaw Expo, jednym z wystawców będzie uznana firma Fenix Systems.

Firma FENIX SYSTEMS jest wyłącznym dystrybutorem maszyn usprawniających proces produkcji oraz pakowania żywności, a także zwiększających higienę i bezpieczeństwo w zakładach przemysłowych. W ofercie Fenix Systems znajdują się: maszyny do ważenia, pakowania i kontroli jakości, sprzęt z zakresu automatyzacji, paletyzacji i logistyki, a także linie produkcyjne i urządzenia towarzyszące. Głównym celem firmy jest sukces każdego klienta, który może być osiągnięty dzięki najwyższej jakości urządzeniom dostarczanym przez naszą firmę, jak również profesjonalnej obsłudze.

Oferta Fenix Systems skierowana jest do przedsiębiorstw, które poszukują rozwiązań w zakresie pakowania różnego rodzaju produktów spożywczych i niespożywczych w pojemniki, tacki, torebki, doypak, pudełka, kartony czy saszetki. Firma oferuje, projektuje, komplementuje, a następnie dostarcza szyte na miarę linie technologiczne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Przed podjęciem działań – Feniks Systems przeprowadza dokładny wywiad z klientem, aby dogłębnie poznać specyfikę jego branży, dzięki czemu jest w stanie dobrać optymalną linię produkcyjną. 

Maszyny oraz kompletne linie do pakowania, jak i urządzenia kontrolujące jakość i ilość oferowane prze firmę, spełniają najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa i funkcjonalności oraz dają gwarancję tego, że pakowana żywność jest bezpieczna do spożywania. Dzięki temu są chętnie wykorzystywane w fabrykach i magazynach firm działających w różnych branżach.  

Firma dostarcza, m.in.: najlepsze i najdokładniejsze naważarki na świecie Ishida, jak również roboty przemysłowe, owijarki, wózki LGV oraz inne urządzenia pomocne w automatyzacji produkcji czy paletyzacji, które są łatwe w obsłudze, praktyczne i bezpieczne. W ofercie firmy klienci znajdą także: kartoniarki Timber Pack, wagi kontrolne Ishida oraz maszyny do wykrywania obecności ciał obcych w produkcie, jak wykrywacze metali firmy CEIA oraz detektory rentgenowskie X-Ray firmy Ishida.

Dużym atutem dla klienta jest możliwość przetestowania maszyn przed ich zakupem. Umówienie się na spotkanie w hali pokazowej to doskonała okazja do zapoznania się ze szczegółowym sposobem działania maszyn i urządzeń oraz ich parametrami technicznymi. W hali pokazowej istnieje możliwość przekonania się w jaki sposób działają takie maszyny i urządzenia firm takich, jak: ISHIDA, CEIA, Skilled, Movitec, Volpak, Universal-Pack, BFM, Vortex, Cox&Plant, Movitec, Tiber Pack, Payper, Zecchetti oraz Lindor. Fenix Systems dodatkowo służy fachową poradą oraz konsultacją na temat danego zakładu produkcyjnego. Ponadto, firma zapewnia swoim klientom także pomoc serwisową i naprawczą zakupionych maszyn, zarówno w przypadku awarii, jak i okresowych przeglądów. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dba o zadowolenie każdego klienta. Dzięki temu kolejne maszyny i linie dostarczane przez Fenix Systems regularnie powiększają produkcyjny park maszynowy tych samych i nowych klientów.  Organizacja szczyci się niezawodną pracą tych urządzeń we wszystkich Zakładach.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Najszybciej Rozwijających się Targach Techniki Pakowania i Opakowań w Polsce!