Schur Star Systems GmbH

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
Schur®Star Systems GmbH jest jednym z wiodących europejskich dostawców kompletnych rozwiązań w obszarze opakowań elastycznych.
Dzięki doświadczeniu i know-how zdobywanemu na przestrzeni kilkunastu dekad, dostarczamy przemysłowi europejskiemu niestandardowe rozwiązania opakowaniowe. Odgrywamy kluczową rolę na rynku paneuropejskim, a nasza obecność na poszczególnych rynkach krajowych czyni nas atrakcyjnym partnerem dla przemysłu lokalnego. Od samego początku procesu towarzyszymy naszym klientom w tworzeniu nowych i atrakcyjnych wzorów toreb czy też zupełnie innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych.

Koncepcja Schur®Star składa się z maszyny pakującej i gotowych worków Schur®Star połączonych ze sobą unikalną taśmą, która zapewnia płynność procesu pakowania. Zmiana konstrukcji i rozmiarów worków pracujących na maszynie odbywa się szybko i sprawnie. Układ maszyny powoduje, że możliwa jest integracja dowolnej metody podania produktu – ręczna, półautomatyczna czy automatyczna.

Schur®Star Concept to kompleksowe, ale nieskomplikowane rozwiązanie, zachowujące jednocześnie optymalną funkcjonalność i elastyczność.