Reach International Group Sp. z o.o.

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
Firma Reach International Group Sp. z o. o. z siedzibą w Robakowie, koło Poznania, działa w branży opakowań od 2016 roku. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą hurtową reklamówek z LDPE, HDPE, siatek 100% kompostowalnych i biodegradowalnych oraz worków na śmieci. Posiadamy w naszej ofercie również inne opakowania jednorazowe takie jak kubki papierowe, sztućce z PLA, naczynia papierowe itp.

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam wykonywanie siatek zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.

Do produkcji siatek i worków ekologicznych „I’M BIO BAG – 100% biodegradowalne i kompostowalne” wykorzystujemy skrobię kukurydzianą lub ziemniaczaną, która pozwala wytworzyć mocne i wytrzymałe siatki, przyjazne dla środowiska.

Nasze produkty posiadają certyfikat OK Compost INDUSTRIAL oraz HOME, wydane przez TUV Austria (dawniej Vincotte) zgodne z normą europejską EN 13432.

Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem na Polskę, certyfikowanego granulatu do produkcji folii kompostowalnych BIO-Di PB13 (OK Compost Industrial) oraz BIO-Di PB10H (OK Compost Home).

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w Halu E nr 249B!