Plast-Farb Sp. z o.o. Sp.k.

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
PLAST-FARB jest firmą działającą na rynku opakowań foliowych od 1987 roku. Dziś firma należy do wiodących przetwórców tworzyw sztucznych w Polsce.
W ofercie firmy PLAST-FARB znajdziemy szeroką gamę produktów – koperty kurierskie i bezpieczne, torby bezpieczne i lotniskowe STEB’s , foliowe koperty bąbelkowe, taśmy bezpieczne i plombujące jak również torby reklamowe i worki.

Plast-Farb w swoich działaniach zawsze na pierwszym miejscu stawiał środowisko naturalne i jego ochronę. Konsekwencją tego jest wprowadzenie do oferty wyrobów opartych na zielonym polietylenie I’m green oraz zastosowanie surowców pochodzenia organicznego z różnych typów skrobi, jak również najnowsze biokompostowalne tworzywa PLA.

Firma PLAST-FARB przeprowadziła proces certyfikacji wyrobów przydatnych do kompostowania w renomowanej jednostce certyfikującej TÜV Austria Belgium NV.
Przyznany naszej firmie certyfikat Nr TA8011802739 poświadcza spełnianie normy DIN EN 13432:2000, która wprowadziła kryteria oceny opakowań przydatnych do odzysku organicznego.