Mailing System Sp. z o.o.

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
Firma Mailing System specjalizuje się w zakresie produkcji, dostaw, wdrażania, integracji oraz serwisu systemów do obróbki dokumentów. Firma oferuje kompleksową obsługę każdego z projektów zarówno w wersji indywidualnej, jak i w wersji do wbudowania w istniejącą linię produkcyjną – od analizy, poprzez ustalenie optymalnego rozwiązania, instalację urządzeń, szkolenie personelu, po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Nowoczesne przetwarzanie dokumentów, wymagające coraz bardziej złożonych procesów, skłania do poszukiwania indywidualnych rozwiązań. Dzięki naszym kompetencjom i elastycznej organizacji, jesteśmy coraz szerzej rozpoznawani jako firma dostarczająca rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.
W ofercie naszych produktów znajdą Państwo systemy do obróbki dokumentów – zarówno w małym jak i dużym sektorze. Swoją pozycję na rynku jako dostawcy systemów do kopertowania, składania, konfekcjonowania, foliowania i adresowania budujemy na solidnych fundamentach – dobrej ofercie, sprawdzonym sprzęcie i profesjonalnym serwisie.
Obecnie potencjał firmy budują pracownicy, których gruntowna wiedza techniczno-serwisowa gwarantuje naszym Klientom pełne wsparcie przy realizacji projektów, profesjonalne doradztwo, obsługę i serwis na najwyższym poziomie.

Produkty Mailing System:
> Kopertownice
> Falcerki
> Podajniki ulotek/broszur/instrukcji
> Aplikatory etykiet
> Aplikatory kart
> Drukarki
> Składarki liniowe
> Zbieraczki / Collatory
> Transportery / Taśmociągi / Przenośniki
> Transportery podciśnieniowe
> Urządzenia na indywidualne zamówienie
> Sterowanie / Programowanie
> Serwis

info@mailingsystem.pl
www.mailingsystem.pl
HALA E Stoisko 311