Fabryka Maszyn Pakujących PABLO Sp. z o.o.

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
Nasza firma od 20 lat z powodzeniem zajmuje się produkowaniem linii i maszyn pakujących dla dużych i małych przedsiębiorstw z różnorodnych branży – między innymi kosmetycznej, chemicznej i spożywczej.

Jako zaufany producent linii pakujących dbamy o najwyższą jakość usług. W naszej szerokiej ofercie znajdują się innowacyjne i zaawansowane technologiczne systemy: pakowarki, tubiarki, linie rozlewnicze, zakręcarki, zaklejarki kartonów, linie pakujące, składarki kartonów, tunele obkurczające, owijarki palet i inne.

Nieustannie rozszerzamy naszą ofertę, dbając o satysfakcje klientów. Jako czołowy producent kartoniarek oferujemy także nowoczesne roboty przemysłowe służące do paletyzacji towarów. Świadczymy również usługi związane z obróbką mechaniczną, między innymi z gięciem, frezowaniem, toczeniem oraz usługi malarskie.

Firma Pablo jest czołowym producentem maszyn pakujących. Nasz zespół tworzą doskonale przeszkoleni specjaliści z dużym doświadczeniem. Posiadamy profesjonalne zaplecze produkcyjne, dzięki czemu proces powstawania linii pakujących oraz maszyn przebiega szybko i sprawnie, zachowując przy tym wysoką jakość wykonania. Jesteśmy jedynym w kraju producentem kartoniarek, który dostarcza klientom kompletny ciąg technologiczny! Jeżeli szukacie Państwo zaufanego i cieszącego się renomą producenta linii pakujących zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą! Nasze maszyny pakujące, kartoniarki, owijaki palet oraz zrobotyzowane systemy pakowania słyną z doskonałej jakości.