B.Kołakowski Sp. z o.o.

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
B. Kołakowski Sp. z o.o. jest firmą rodzinną założoną przez Bogdana Kołakowskiego, której początki sięgają 1990 roku. Siedzibą firmy jest Piastów k. Warszawy, natomiast biuro firmy znajduje się w Otwocku, 10 km na południowy wschód od Warszawy.
B.Kołakowski Sp. z o.o. reprezentuje na rynku polskim szereg firm zagranicznych z branży maszyn pakujących i opakowań dla przemysłu spożywczego:

AMPACK, Niemcy – producent maszyn i dostawca kompletnych linii pakujących produkty mleczarskie w kubki i butelki z tworzyw sztucznych.
Wersje higieny: ultra czysta i aseptyczna. Typy maszyn: karuzelowe i liniowe.

OSGOOD, USA – producent maszyn pakujących produkty spożywcze w kubki. Oprócz produktów mleczarskich, takich jak: jogurty, śmietana czy serki
pakować można margarynę, lody, sałatki, puree ziemniaczane, makaron z serem, humus, sosy i dip-y, napoje w proszku, śmietankę do kawy, karmę dla
zwierząt, pasty do mycia i wiele innych.
Wersje higieny: kabina sterylnego powietrza, ultra czysta. Typy maszyn: rotacyjne, liniowe.

MILCOM, Czechy – producent formierek do masła, margaryny, smalcu, twarogu i innych produktów o konsystencji pasty (kostki, osełka). Dostawca pół-
automatów do pakowania bloków masła w pudła kartonowe. Dostawca kompletnych linii do produkcji masła „pod klucz”.
Producent opakowań typu doy-pack z szyjką i dostawca kompatybilnych maszyn napełniających.

ATIP, Czechy – dostawca maszyn rotacyjnych do nalewania produktów mleczarskich, sałatek, pasztetów, smalcu, musztardy, majonezu i innych produktów płynnych lub sypkich w kubki, wiaderka, butelki lub słoiki. Firma zajmuje się również produkcją, przenośników, pakerów oraz projektowaniem i budową różnego rodzaju indywidualnych projektów.

SEMA, Niemcy – producent kompletnych rozwiązań do pakowania wtórnego, w szczególności tackarek, kartoniarek, pakerów i przenośników.

FERRARI SISTEMI, Włochy – producent i dostawca automatycznych maszyn komorowych, tuneli obkurczających i osuszaczy do próżniowego pakowania produktów spożywczych. Producent maszyn do wytwarzania worków z rękawa foliowego.

OMORI EUROPE, Holandia – producent maszyn typu flow-pack (horyzontalnych) do pakowania produktów spożywczych w folię miękką w osłonie gazu obojętnego, m. in. do pakowania plastrów serów i wędlin w opakowanie wielokrotnego zamknięcia typu „koperta”.

ELTEN, Holandia – zajmuje się automatyzacją produkcji, konfekcjonowania i dojrzewalni serów żółtych oraz jest producentem i dostawcą maszyn do de-foliowania bloków sera wraz z krojeniem na wstęgi i automatycznym załadunkiem maszyn plastrujących.

Szczegółowe informacje o naszej firmie, ofercie i referencjach znaleźć można na naszej stronie internetowej www.bkolakowski.pl