AUTOPACK POLAND

logo-exhibitor

Opis Wystawcy
Autopack Co Ltd – maszyny pakujące – jest jednym z przodujących producentów maszyn pakujących w skali światowej. Autopack na rynku polskim jest obecny od 1992 roku, współpracując z wieloma renomowanymi firmami. Maszyny pakujące Autopack posiadają certyfikat CE oraz spełniają wszelkie normy w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Maszyny pakujące A U T O P A C K są owocem 46 letniego doświadczenia w konstrukcji, produkcji i zastosowaniu maszyn pakujących w folię termokurczliwą, zapewniając wieloletnią eksploatację z minimalnym zużyciem części zamiennych. Autopack to nie tylko maszyna pakująca, ale kompletny „pakiet” współpracy z klientem zapewniając serwis, części zamienne i wzajemną pomoc w rozwoju na przyszłość. Maszyny pakujące Autopack charakteryzuje unikalna prosta konstrukcja pozwalająca na łatwość obsługi i konserwacji nawet przez mało wykwalifikowanych pracownikach. Stosowane uchwyty zatrzaskowe i klamki pozwalają na błyskawiczną zmianę formatu pakowania lub wymianę części krytycznych w celu konserwacji.

Owijarki Autopack odznaczają się również unikalnym systemem zgrzewająco-tnącym, który umożliwia pakowanie do 30 pakietów na min. i zaoszczędza do 2% zużycie folii.

Nasze tunele grzewcze posiadają wydajny system cyrkulacji powietrza, oszczędzają zużycie energii oraz są zaprojektowane tak by zajmowały jak najmniej powierzchni na hali produkcyjnej.

Modułowa konstrukcja udostępnia przystosowanie maszyny do produktu, otoczenia i do specyficznych standardów elektrycznych i bezpieczeństwa w firmie. W efekcie Autopack oferuje wyspecjalizowane wersje maszyn pakujących dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego, chemicznego i innych.

Autopack oferuje urządzenia dodatkowe np: do kontroli folii z nadrukiem, perforacji folii do łatwego otwierania pakietu.