Katalog wystawców 2019 / Catalog of exhibitors 2019

Kategoria firmy
Hala
Bizerba_Logo_RGB_4.0.png

Bizerba to przedsiębiorstwo technologiczne o zasięgu globalnym, oferujące kompleksowe rozwiązania z zakresu ważenia, etykietowania, komunikacji oraz serwisu spożywczego dla handlu, przemysłu i logistyki. Kompleksowe usługi od doradztwa serwisowego, etykiety oraz materiałów eksploatacyjnych po leasing dopełniają spektrum rozwiązań.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
34
LOGO.png

Specjalizujemy się w produkcji maszyn pakujących, które już na etapie projektowania dostosowane są do wymagań klienta. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie w celu znalezienia optymalnego sposobu pakowania wyrobów naszych klientów.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
30
logo BOSKY.png

Grupa BOSKY od niespełna 25 lat z dumą i pasją doskonali swoją ofertę w zakresie automatyzacji procesu pakowania. Dostarczamy pojedyncze maszyny, wdrażamy kompletne linie pakujące, zapewniamy profesjonalne projektowanie, odpowiadające indywidualnym potrzebom Klienta. Naszą strategia wynika z dążenia do budowania z nim partnerskiej relacji, opartej na zaufaniu i służącej długotrwałej współpracy.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
66
Logo CABKA_IPS - Slogan.png

CABKA_IPS, część Grupy CABKA, reprezentuje 35 lat doświadczenia w recyklingu, rozwoju i produkcji tworzyw sztucznych. Oferujemy naszym klientom jeden z najbardziej kompleksowych portfeli palet z tworzyw sztucznych na świecie. Zatrudniamy 700 osób w naszych europejskich i amerykańskich lokalizacjach i dostarczamy do ponad 80 krajów na całym świecie.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
118
CS logo RGB.png

Maszyny pakujące,
Palarnie kawy,
Opakowania foliowe,
Nacięcie laserowe,
Etykietowanie,
Puszki | Tuby
Kubki kartonowe,
Usługowe pakowanie,
Studio graficzne
Sklep

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
50
cokon_mp_red.png

Polskie automaty do pakowania zbiorczego:
– sklejarki tac dystrybucyjnych z tektury falistej do pieczywa/mięsa/produktów mlecznych/innych,
– tackarki oraz kartoniarki typu wrap-aroud,
– automaty typu pick & place,
– saszetki oraz tacki MAP w display,
– formowanie małych kartonów z tektury falistej, tzw. case-erector,
– sztaplownice oraz bufory tacek.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
67
comef_logo.jpg

Urządzenia firmy Mocon/Dansensor do kompleksowej kontroli pakowania w atmosferze ochronnej:
– do kontroli wyrywkowej gotowych opakowań
– analizatory do kontroli gazów on-line w trakcie pakowania
– analizatory szczelności opakowań
– mieszalniki gazów
Również urządzenia firmy IDM Instruments do kontroli jakości produkcji opakowań oraz jakości materiałów stosowanych do produkcji opakowań.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
17
Condair_Systems_Logo_RGB_2017.jpg

We wszystkich zastosowania w obiektach przemysłowych i biurowych Condair Systems oferuje indywidualnie dobierane rozwiązania w zakresie właściwego nawilżania powietrza bezpośrednio w pomieszczeniu.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
73
dizet logo7.jpg

Firma DI-ZET powstała w 1990 roku w Warszawie. Dostarczamy rozwiązania w zakresie pakowania końcowego.
Zakres produktów:
– owijarki do palet
– wiązarki ramowe
– owijarki poziome
– składarko-sklejarki i kartoniarki
– zaklejarki do kartonów
– wiązarki sznurkowe
– wiązarki akumulatorowe i stołowe
– folie stretch
– taśmy PP, PE i PET
– taśmy klejące i papierowe
– sznurki elastyczne

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
23
LOGO_DS24_wjpg.jpg

Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku polskim i rozwijającą się od 2011 roku. W 2018 roku firma Druk Serwis 24 Sp. z o.o. została autoryzowanym przedstawicielem firmy Squid Ink Manufacturing z USA.
Nasza oferta to profesjonalny serwis i nowe drukarek ink-jet, hi-res oraz wsparcie z zakresie standardowych i specjalistycznych materiałów eksploatacyjnych.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
226
EBS-PL_logo(2500x815pix,300dpi).png

Firma EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o. to jedyny polski producent światowej klasy atramentowych drukarek przemysłowych służących do znakowania wyrobów. Firma projektuje, produkuje, sprzedaje i serwisuje wysoko zaawansowane technicznie, innowacyjne, przemysłowe drukarki i systemy drukujące typu Ink-Jet oraz wytwarza materiały eksploatacyjne do swoich wyrobów.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
236
logo Eco Save.png

Firma Eco Save Group Sp. z o. o. zajmuje się zaopatrzeniem w artykuły produkcyjno-magazynowe.
W ofercie posiadamy m.in.: systemy wypełnień i amortyzacji produktów (poduszki powietrzne, folie owijającą), opakowania z tektury falistej.
Naszą przewagą konkurencyjną jest stała dostępność ok. 800 tysięcy sztuk pudeł kartonowych w prawie 200 różnych rozmiarach. Kartony dostępne są “od ręki”.
—-

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
218
ELDue_logo.JPG

Firma Elabel Due zaopatruje zakłady produkcyjne w materiały eksploatacyjne do urządzeń termotransferowych: etykiety, kalki termotransferowe oraz głowice termiczne. Jesteśmy dystrybutorem urządzeń do atramentowego znakowania produktów takich firm jak: Anser Coding, REINER, Zanasi, Rottweil oraz drukarek etykiet EIDOS.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
74
E+G 2001.jpg

ELESA+GANTER jest producentem standardowych elementów maszyn, takich jak: zawiasy z wbudowanymi wyłącznikami bezpieczeństwa, uchwyty funkcyjne, elektroniczne wskaźniki położenia, prowadnice teleskopowe, rękojeści nastawne, koła, pokrętła, zawiasy, stopy , trzpienie, zatrzaski, uchwyty, korby, dźwignie, wskaźniki położenia, zamki, elementy hydrauliki, łączniki, magnesy, zapięcia.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
35
Emballator logo.png

Emballator develops and manufactures tinplate packaging. Our product portfolio are two main categories: paint & chemicals, and food and promotional packaging.
Emballator’s head office is in Ulricehamn, Sweden. We have modern manufacturing sites in Ulricehamn, Nybro (Sweden) and in Lempäälä (Finland). Our sales offices are also in Norway, Denmark, Russia and Poland.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
235
Emergraf logo.png

Sprzedaż i serwis maszyn do produkcji obróbki tektury litej i falistej. Maszyny no wycinania pudeł w krótkich seriach (boxmakery) czeskiej firmy Solarco: Easymatic, Ecomatic oraz Boxmatic z możliwością druku. Maszyny do wycinania i składania kratownic włoskiej firmy Solema opartej na technologii Roda. Wielkoformatowe sztance płaskie koreańskie YoungShin

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
E133
Logo Emipak.png

Firma zajmuje się sprzedażą urządzeń związanych z produkcją opakowań oraz z pakowaniem:
– drukarki fleksograficzne i laminatory firmy SOMA Engineering;
– systemy prowadzenia wstęgi, kontroli wizyjnej, pomiaru gramatury oraz 100% inspekcji druku firmy BST eltromat International;
– linie pakujące i paletyzujące firmy Ehcolo;
– manipulatory do przenoszenia ciężkich produktów firmy BPL Handling.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
31A
LOGA-duze.jpg

Firma EMPRA jest producentem maszyn do pakowania na tackach oraz dystrybutorem komorowych pakowarek próżniowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również maszyny do przetwórstwa mięsa, worki, folie i tacki. EMPRA jest właścicielem hurtowni internetowej http://www.lepsze-zgrzewanie.pl, która oferuje materiały eksploatacyjne do maszyn zgrzewających.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
32
logo_chib.jpg

Chemia i biznes to platforma biznesowo-informacyjna, stworzona z myślą o firmach poszukujących rzetelnej, aktualnej i profesjonalnie przygotowanej informacji na temat rynku chemicznego i sektorów powiązanych. Poprzez portal http://www.chemiaibiznes.com.pl oraz czasopismo „Chemia i Biznes” czytelnicy są informowani o sytuacji na rynku chemicznym, trendach, tendencjach, perspektywach.

P.jpg

Od ponad 20 lat jesteśmy liderem w produkcji maszyn w przemyśle spożywczym, chemicznym, kosmetycznym, logistycznym i farmaceutycznym. Jako polski producent instalujemy na całym świecie aplikacje takie jak: linie rozlewnicze, zakręcarki, maszyny pakujące w folię termokurczliwą, kartoniarki, zaklejarki kartonów, owijarki palet, tubiarki, roboty paletyzujące oraz kompletne linie produkcyjne.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
29
Pokazuje / showing 21 - 40 z 122 wyników / results