targifotoTargi Techniki Pakowania i Opakowań WARSAW PACK 2016 odbyły się w dniach 7-9 marca 2017 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. W ich trakcie swoją ofertę zaprezentowało 200 wystawców z Polski i z zagranicy, w tym firmy z Wietnamu, Ukrainy, Włoch, Indii, Wielkiej Brytanii, Czech, Białorusi, Afganistanu i Szwajcarii. Podczas trzech dni targowych odwiedziło nas ponad 6754 branżowych odwiedzających. W czasie targów odbyły się liczne warsztaty, szkolenia i konferencje, w tym Konferencja Polskiej Izby Opakowań „Opakowanie – Człowiek – Środowisko – Gospodarka” oraz Konferencja Tektura Falista: Produkcja, druk, przetwarzanie.

Podczas trzech dni targowych można było zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie techniki pakowania, logistyki magazynowania i opakowań. Zaprezentowana została szeroka gama maszyn i urządzeń pakujących, linie do pakowania, systemy dozowania i napełniania, systemy transportu wewnętrznego i magazynowania, opakowania z tworzyw sztucznych, kartonu, metalu i drewna, produkty użytkowe z kartonu, systemy etykietujące i etykiety i inne. Szeroko była prezentowana także oferta dla firm w zakresie doradztwa technicznego i finansowania projektów.

 

 

Targi Warsaw Pack 2016 odbywały się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. To największy tego typu obiekt w Europie Środkowej. Jednak rekordowe 143 000 m.kw. powierzchni wystawienniczej to nie jedyny wyróżnik Ptak Warsaw Expo. Należy wspomnieć również o innowacyjnym systemie ekspozycyjnym oraz o doskonałej lokalizacji. Dzięki położeniu przy nowym węźle komunikacyjnym łączącym drogi S7, S8 i A2, z Ptak Warsaw Expo do centrum Warszawy można dojechać w 15 minut.