obraz3

Firma Sorter powstała w 2010 roku w Radomiu, jako jedyny w Polsce oraz Europie Wschodniej producent maszyn i urządzeń do sortowania owoców i warzyw.

Od chwili założenia firmy przyświeca jej idea, aby w krótkim czasie stać się jednym z czołowych dostawców kompleksowych linii sortowniczych w Europie, do czego konsekwentnie dążą wdrażając własną myśl techniczną w ciągle udoskonalanych rozwiązaniach urządzeń oferowanych klientom.

Zaangażowanie młodej kadry inżynierów i konstruktorów, chęć rozwoju, obecność na targach oraz imprezach branżowych w połączeniu z zaufaniem, jakim obdarza firmę coraz większa ilość klientów sprawia, że Sorter stała się w krótkim czasie znaczącym dostawcą maszyn i urządzeń do rozładunku, gradacji oraz pakowania owoców w Polsce i Europie.

Znaczącym atutem w stosunku do konkurencji jest położenie geograficzne siedziby, nieopodal dużych gospodarstw sadowniczych, co umożliwia z powodzeniem współpracę w zakresie utrzymania ruchu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego urządzeń, realizując swoje zadania poprzez kadrę wysoko wykwalifikowanych pracowników mobilnego serwisu.

Nowoczesne zaplecze produkcyjne m.in.: laserowe wycinarki do blach, giętarki cnc, roboty spawalnicze, również współpraca z czołowymi światowymi producentami podzespołów elektronicznych, pozwalają dostarczać klientom produkt na najwyższym światowym poziomie w konkurencyjnych cenach.

sorter