Strefa Techniki Pakowania

h-bg


Strefa Techniki Pakowania to prezentacja najnowszych rozwiązań z zakresu techniki pakowania skierowanych do zakładów produkcyjnych i centrów logistycznych. Podczas targów prezentowane są maszyny i urządzenia pakujące, linie do pakowania, systemy pakujące, systemy sortowania, napełniania i dozowania, systemy paletyzacji i depaletyzacji, systemy etykietowania, systemy pomiarowe, ważące i inne. W 2017 przygotowujemy m.in. Strefę Paletyzacji.

Strefa Recyklingu Opakowań

h-bg


Strefa Recykling Opakowań to miejsce prezentacji rozwiązań związanych z recyklingiem opakowańdostawców maszyn, urządzeń i linii do recyklingu opakowań, firm i organizacji zajmujących się odzyskiem materiałów, uczelni i działów badawczych, mediów i innych podmiotów związanych z recyklingiem.

Strefa B+R i Finansowanie Projektów

h-bg


Strefa B+R i Finansowanie Projektów to miejsce prezentacji oferty instytucji edukacyjnych, badawczych, działów R&D oraz firm zajmujących się finansowaniem projektów m.in. w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 i innych. W ramach strefy prezentujemy nowoczesny design opakowaniowy Creative Packaging.

Targi Technologii Spożywczych

h-bg


Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017 to prezentacja w jednym miejscu kompleksowej oferty producentów i dystrybutorów maszyn do przetwórstwa i produkcji spożywczej, przeprowadzenie warsztatów i szkoleń branżowych oraz prezentacja oferty produktowej przedsiębiorców z zagranicy.
W ramach targów odbędą się m.in. Forum Innowacji Mleczarskich i Forum Browarnicze.

Strefa Opakowań

h-bg


Strefa Opakowań zaprezentuje najnowsze rozwiązania w zakresie opakowań dla branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, chemicznej i innych. Wystawcy prezentują opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania szklane, opakowania z kartonu, opakowania z papieru, opakowania z drewna, opakowania z metalu, opakowania transportowe i inne opakowania.

Strefa Etykiet i Etykietowania

h-bg


Strefa Etykiet i Etykietowania to prezentacja szerokiej oferty producentów i dostawców etykiet, etykieciarek i drukarek. W strefie prezentowane są najnowsze rozwiązania, szkolenia i warsztaty w zakresie technologii znakowania produktów.

Strefa Materiałów do Pakowania

h-bg


Strefa Materiałów do Pakowania obejmuje materiały stosowane w pakowaniu produktów w zakładzie produkcyjnym i w magazynie logistycznym takie jak folie stretch i termokurczliwe, taśmy klejące, taśmy wiążące, opakowania transportowe, wypełniacze, materiały zabezpieczające

Specjalistyczne Targi Spożywcze

h-bg


Specjalistyczne Targi Spożywcze FOOD MARKET COURT 2017 to 3 dni branżowych spotkań B2B pomiędzy kupcami sieci handlowych z Polski i z zagranicy i polskimi producentami żywności. Targi dedykowane są branży mięsnej, dań gotowych i przetworów z owoców i warzyw.
Targi dzielą się na 3 dni branżowe.