Materiały do pakowania na Targach Warsaw Pack 2017

Podczas Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017 zaprezentowana jest szeroka gama materiałów do pakowania, urządzeń z zakresu logistyki magazynowej i innych.

Materiały i urządzenia do pakowania na Targach Warsaw Pack 2017

Firma Rajapack w swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów i materiałów do pakowania, m.in. wiązarki stolikowe, owijarki półautomatyczne, urządzenia do zamykania worków, wózki magazynowe i inne.
Firma EUROFOAM POLSKA oferuje szeroką gamę produktów m.in. do pakowania z pianki poluretanowej:

Firma Total Market jest producentem taśm samoprzylepnych, folii stretch oraz innych akcesoriów pakowych wykorzystywanych w branży opakowaniowej. W naszych katalogach produktów mogą Państwo znaleźć m.in. wysokiej jakości taśmy samoprzylepne, taśmy dwustronnie przylepne, taśmy papierowe, taśmy pakowe z nadrukiem oraz różnego rodzaju taśmy specjalistyczne. Oprócz tego oferujemy Państwu również taśmy maskujące, taśmy akrylowe oraz urządzenia do ręcznej aplikacji taśmy i folii.
Europal to największa w Polsce sieć 170 składów palet. Firma jest liderem w dostawach wysokiej jakości używanych palet EUR EPAL, palet przemysłowych typu EUR i palet jednorazowych.