Dlaczego warto odwiedzić Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017

Zaprosiliśmy na Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017
ponad 50 000 handlowców i kupców
firm branży spożywczej, agro, przemysłu, logistyki i innych.
Przyjdź do nas, pokaż i sprzedawaj swoje produkty: 7-9 marca 2017 Ptak Warsaw Expo
Informacja Warsaw Pack 2017: 518 739 097 lub m.nowak@warsawexpo.eu

Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017 odbędą się w dniach 7-9 marca 2017 w hali F Centrum Wystawienniczego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

Podczas 3 dni targowych ponad 180 wystawców zaprezentuje szereg nowości produktowych i praktyczne rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych i magazynów logistycznych.

Giełda Opakowań 2017
Strefa etykiet i etykietowania

I edycja Targów Warsaw Pack 2016

Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2016 odbyły się w dniach 8-10 marca 2016 w hali F Centrum Wystawienniczego Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

Podczas 3 dni targowych ponad 100 wystawców zaprezentowało szereg nowości produktowych i praktyczne rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych.

Firma 3D Phoenix zaprezentuje drukarki 3D Zortrax. Drukarki 3D znajdują zastosowanie m.in. w projektowaniu opakowań dla branży spożywczej. Firma chce zaprosić odwiedzających Targi Warsaw Pack 2016 do współpracy w ramach wdrożenia technologii druku 3D, aby pokazać, jak przyspieszyć i ułatwić rozwój produktów, zwiększyć elastyczność produkcji oraz znacząco obniżyć koszty prototypowania.
Technologię druku 3D firma wdrożyła już m.in. do firm produkcyjnych ABB, Alstom, Aluprof, Danone, Ikea, Tago, do firm inżynierskich PCC Polska, Aplikom oraz Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych, Akademii Sztuk Pięknych czy jednej z filii Instytutu Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk.

Firma Sorter powstała w 2010 roku w Radomiu, jako jedyny w Polsce oraz Europie Wschodniej producent maszyn i urządzeń do sortowania owoców i warzyw. Sorter zaprezentuje na Targach Warsaw Pack 2016 najnowsze rozwiązania w zakresie sortowania owoców i warzyw, pakowania, paletyzowania i wiązania palet i inne.

sorter-wozek-widlowy

Na Targach Warsaw Pack 2016 ABB Polska zaprezentuje roboty do pakowania i paletyzacji, w tym gotową do zainstalowania maszynę do superszybkiego pakowania RacerPack. Jedną z atrakcji dostępną na stoisku firmy ABB będą okulary Oculus, dzięki którym możliwe jest poznanie środowiska do programowania robotów ABB RobotStudio w 3D.
Każdy odwiedzający stanowisko ABB będzie miał również możliwość obejrzenia najszybszego robota paletyzującego na świecie w akcji – IRB 460. Zdecydowaną gwiazdą spotkania będzie jednak jedna z nowości produktowych w portfolio firmy – dwuramienny robot współpracujący YuMi.
Spragnieni zostaną natomiast obsłużeni przez robota IRB 120 na stanowisku FlexBeer, który z gracją będzie serwował napoje. FlexBeer to oczywiście dzieło znakomitego zespołu ABB.

Rozdajemy 10 000 skrzynek do pieczarek i owoców !

Zapraszamy na wydarzenie specjalne podczas Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2016.

Zapraszamy zainteresowanych głównie z branży producentów pieczarek, ale także owoców i warzyw.

Dnia 10 marca 2016 ( czwartek ) od godz. 12:00

Jeśli chcesz otrzymać skrzynki zarejestruj się już dziś poprzez formularz.

Od godz. 12 dla wszystkich którzy zapiszą się poprzez formularz zgłoszeniowy zostanie rozdanych 10 000 szt. skrzynek do pieczarek wyprodukowanych na wtryskarce z formą wtryskową firmy Wadim Plast. Partnerem wydarzenia są Wadim Plast oraz Stowarzyszenie Branży Grzybów Uprawnych.

Producent folii i opakowań firma YANKO zaprezentuje na swoim stoisku podczas Targów Warsaw Pack 2016 takie produkty jak folię zadrukowaną, opakowania z folii, worki foliowe, woreczki foliowe do pakowania różnego rodzaju wyrobów, woreczki foliowe z zawieszką typu EURO, laminaty foliowe, torebki foliowe, torebki papierowe, papier pakowy, papier foliowany, papier kaszerowany folią HDPE, opakowania próżniowe.

yanko_small

Oferta specjalna Warsaw Pack 2016! Nowoczesne wózki widłowe i kurs operatora wózka widłowego !

Studium Kształcenia Kadr ma dla odwiedzających Targi Warsaw Pack 2016 niespodziankę!

Zapisz się na kurs operatora wózka widłowego, podaj hasło „Warsaw Pack” i zapłać jedyne 250 zł, zamiast 800 zł!

Podczas Targów Techniki Pakowania Warsaw Pack w dniach 8-10 marca 2016 w hali F Ptak Warsaw Expo Centrum Kursów Specjalistycznych SKK poprowadzi szkolenia i egzaminy praktyczne operatorów wózków widłowych.

8 marca 2016 ( wtorek ) 10:00 – 16:00 Kurs operatora wózków widłowych SKK Kursy Specjalistyczne
9 marca 2016 ( środa) 10:00 – 16:00 Kurs operatora wózków widłowych SKK Kursy Specjalistyczne
10 marca 2016 ( czwartek ) 10:00 – 16:00 Kurs operatora wózków widłowych SKK Kursy Specjalistyczne

Więcej informacji: http://www.skk.pl

Firma Polsad, dystrybutor m.in. wózków widłowych Nissan i Ausa zaprezentuje podczas Targów Warsaw Pack 2016 wózki widłowe Nissan Forklift. Ponadto firma LTE Material Handling zaprezentuje wózki specjalistyczne Bomaq, a firma Fenix Systems wózki sterowane laserowo Skilled LGV, wózki widłowe FUT LIFT Suchedniów.

Eurofoam Polska jako firma należąca do grupy Eurofoam – światowego lidera na rynku polimerów, obecnie jest jednym z najnowocześniejszych zakładów w Europie. Najnowsze rozwiązania technologiczne oraz doświadczenia zdobywane od 1966 roku pozwalają na produkcję pianki poliuretanowej najwyższej jakości o szerokim wachlarzu właściwości i bogatej gamie zastosowań. Praktycznie każdą z pianek produkowanych przez Eurofoam Polska możemy zastosować w branży opakowaniowej. Na wyróżnienie zasługują: RECSTAT 26 pianka nadająca się do pakowania urządzeń elektrycznych i elektronicznych, głównie ze względu na swoje właściwości antystatyczne, PAD.MD5 pianka o zwiększonej sztywności oraz T23130 którą stosować można w formie wyciętych kształtek oraz jako płaszczyznę profilowaną bardzo modną w przypadku wypełnień do różnego rodzaju walizek.

ZEMAT Technology Group jest polsko-amerykańską korporacją i jedynym producentem i dostawcą na rynek Polski i Europy Centralnej urządzeń wykorzystujących technologię wysokich częstotliwości (RF / HF) w procesach zgrzewania polimerów, produkcji opakowań, generowania zimnej plazmy, nagrzewnictwa i suszenia przemysłowego, formowania drewna, itp.
Globalne doświadczenie handlowe, szczegółowa kontrola jakości, terminowość oraz przede wszystkim zespół profesjonalistów który tworzy firmę to główne atuty Zemat. Dzięki temu udało nam się stworzyć doskonałe relacje z dostawcami i odbiorcami w kraju oraz na całym świecie.

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe „Ola-PPHU Sp. z o.o.” z powodzeniem opracowuje, produkuje i wprowadza nowe technologie oraz wyposażenie przemysłu spożywczego i przetwórczego poczynając z 2000 roku na rynek Polski.
Główną specjalizacją firmy jest realizacja urządzeń do: ekstruzji paszy/soi, wytłaczania oleju, transportu, pakowania, mieszania i innych. Także firma zajmuje się inżynierią praktycznie każdej linii z przemysłu spożywczego.
Na firmie Ola-PPHU Sp. z o.o. pracuje linia zrobiona przez naszych pracowników dla produkcji kasz błyskawicznych dla dzieci na bazie zbóż od 6 miesięcy.
Pomogliśmy organizować biznes produkcyjny «pod klucz» około 100 klientom z Polski, Ukrainy, Rosji, Turkmenistanu i innych.

Firma Technopol specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy opakowań z tektury. Od początku naszej działalności podejmujemy się trudnych i skomplikowanych zadań, aby móc Państwu proponować najdoskonalsze produkty oraz usługi.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju opakowania kartonowe, pudła tekturowe wykonywane za pomocą wykrojników, wyposażenie do kartonów – przekładki, wkładki oraz kratownice, a także tekturę warstwową, opakowania do produktów spożywczych, do e-papierosów, do produktów farmaceutycznych.
Jednym z ważniejszych założeń polityki firmy Technopol, jest dbałość o środowisko naturalne, dlatego oferowane przez nas opakowania tekturowe, są produktami ekologicznymi, które nadają się do recyclingu. Dzięki nieustannemu rozwojowi działalności oraz inwestycjom w innowacyjne technologie oraz park maszynowy, możemy wykonać pudła kartonowe i opakowania z tektury specjalnie na Państwa indywidualne zamówienie.

Branża spożywcza charakteryzuje się dużą automatyzacją produkcji i jest największym odbiorcą etykiet samoprzylepnych na roli ze wszystkich gałęzi przemysłu. Różnorodność procesów wytwarzania oraz długość i warunki przechowywania produktów spożywczych, stawiają wyjątkowe wymagania etykiecie, która powinna być rozwiązaniem skonfigurowanym indywidualnie do określonego środowiska. Zastosowanie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości oraz właściwej technologii w produkcji etykiet samoprzylepnych gwarantuje jej prawidłowe użytkowanie. Etykiety samoprzylepne powinny być wykonane z materiałów certyfikowanych, nie zawierających metali ciężkich, mających atesty do kontaktu z żywnością, i zgodnie z zasadami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) oraz GHP (Dobra Praktyka Higieniczna).

Firma FANO specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych na roli od 1994 roku i stale podnosi jakość i bezpieczeństwo swoich produktów. W zależności od gałęzi przemysłu, stosujemy odpowiednie i właściwe rozwiązania.