Korzyści dla wystawców i odwiedzających

Trzy imprezy branżowe w jednym miejscu i jednym czasie

Trzy imprezy branżowe dedykowane sektorowi przetwórstwa spożywczego to doskonała okazja dla producentów opakowań i rozwiązań z zakresu techniki pakowania.

Warsaw Pack 2017 – OPAKOWANIA I LINIE PAKUJĄCE DLA BRANŻY SPOŻYWCZEJ
Warsaw Food Tech 2017 – Linie technologiczne dla przetwórstwa spożywczego
Food Market Court 2017 – Specjalistyczne Targi Spożywcze
Meet Market, Food Convenience, POW-ER – Spotkanie producentów żywności z kupcami sieci handlowych
Ptak Warsaw Expo - FoodTech

Giełda opakowań 2017

Podczas Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2017 organizujemy Giełdę opakowań i materiałów opakowaniowych: opakowania, folie stretch, folie rolnicze, folie termokurczliwe, taśmy PP, PE i PET, taśmy klejące, opakowania jednorazowe i inne.

Finansowanie projektów

W dziale Finansowanie Projektów swoją ofertę prezentują firmy oferujące wsparcie w zakresie finansowania projektów obejmujących wdrożenie wyników prac B+R prowadzonych przez przedsiębiorców i instytucje naukowe i badawcze, prowadzących do produkcji nowych produktów lub usług.

Strefa etykiet i etykietowania 2017

Strefa Etykiet i Etykietowania 2017 to miejsce prezentacji etykiet, systemów etykietowania, szkoleń i warsztatów z naciskiem na segment spożywczy.

Strefa Młodego Inżyniera

Strefa Młodego Inżyniera to salon prezentujący ofertę instytucji edukacyjnych, badawczych, działów R&D oraz firm zajmujących się finansowaniem projektów m.in. w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Warsaw Pack - Ptak Warsaw Expo
Warsaw Pack - Ptak Warsaw Expo